KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE

Usługi cateringowe na najwyższym poziomie

CaterinGroup s.c. istnieje od 2005 roku na małopolskim rynku gastronomicznym. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których żadna, nawet najbardziej wymagająca impreza nie jest niemożliwa. Każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować. Obsługa cateringowa nie ma dla nas tajemnic. Dlaczego? Każdy nasz pracownik posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz chęć nieustannego poszerzania swojej wiedzy.

Pełna gama usług cateringowych

Usługi cateringowe świadczymy podczas:
– szkoleń,
– konferencji,
– kongresów,
– sympozjów
– konferencji naukowych,
– imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, wesela, urodziny etc.)
– spotkań integracyjnych
– imprez korporacyjnych
– spotkań biznesowych
– spotkań świątecznych
– studniówek
– bankietów
– uroczystości rodzinnych
– koktajli
– uroczystych bankietów

– Czy to pojedyncza przerwa kawowa czy uroczysta ‘Gala Dinner’ – możecie Państwo spodziewać się pełnego profesjonalizmu i świetnego cateringu.

Małopolska, Śląsk, a może Podkarpacie?

Na terenie Krakowa posiadamy rozbudową bazę cateringową, w której wszystko się zaczyna. To tutaj, w pomieszczeniach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny realizujemy Państwa zamówienia, które następnie dzięki samochodom spełniającym wszystkie wymogi przewozu żywności oraz sprzętu cateringowego dostarczamy klientom i dzięki temu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy własny sprzęt cateringowy (stoły, krzesła, bieliznę stołową, porcelanę, szkło, sztućce etc.). Imprezy realizuje samodzielnie od początku do końca.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stale udoskonalanej ofercie oraz wyjątkowej dbałości o poziom naszych usług
tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój wielu imprez i wydarzeń.

 

Wybór naszej firmy to gwarancja Twojego zadowolenia

Obsługa cateringowa w mieście Kraków
Usługi cateringowe na najwyzszym poziomie

Warto również wiedzieć, że każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować, dlatego też możesz mieć pewność otrzymania usług cateringu na najwyższym poziomie. Warto również wiedzieć, że prowadzimy na terenie Krakowa kilka lokali, w tym restaurację, kawiarnię oraz dwa bufety, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wielu naszych Klientów, co nas bardzo cieszy. Stanowi to potwierdzenie najwyższej jakości serwowanych potraw, które przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników.

Poszukując usług cateringowych, warto jest wybrać doświadczoną oraz godną zaufania firmę. Niezależnie od charakteru danego spotkania, smak potraw, które będą podawane, jest niezwykle istotny i może zaważyć na zadowoleniu zaproszonych gości, dlatego też usługi te nie powinny być wybierane pochopnie. Możemy więc zagwarantować Tobie catering na najwyższym poziomie. Od samego początku naszej działalności naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach.

ZAUFALI NAM:


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien