Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego – Kraków

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Wypożyczalnia gastronomiczna. Kraków – do kogo kierowana jest nasza oferta?

Szeroka oferta wypożyczalni gastronomicznej w Krakowie

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę związaną z wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego na terenie miasta Kraków. W ofercie naszej firmy znaleźć można wszystko co niezbędne do zorganizowania imprezy – stoły, krzesła, bieliznę stołową, porcelanę, szkło, sztućce, podgrzewacze do potraw oraz wiele innych elementów. Co równie ważne, nie musisz się martwić o przestrzeń magazynową, zmywanie czy transport – działamy nie tylko w Krakowie, ale i w całej Małopolsce!

Wypożyczalnia gastronomiczna jest furtką dla tych firm, które organizują eventy różniące się od siebie charakterem, menu oraz liczbą zaproszonych gości. W końcu niezwykle trudno byłoby nabyć urządzenia, zastawę stołową, czy też meble na każdą uroczystość. Mowa tu nie tylko o cenie, która mogłaby być naprawdę wysoka, ale również o problemach związanych z przechowywaniem dużej ilości sprzętu, takiego jak naczynia, na co dzień. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim firmy, jak i klienci indywidualni, lecz coraz częściej doceniają ją także restauratorzy – szczególnie ci, którzy prowadzą działalność sezonową.

Nasza wypożyczalnia w Krakowie proponuje wszystkim osobom zainteresowanym wysokiej jakości sprzęt oraz restauracyjne akcesoria które umożliwią organizację zarówno małego, jak większego przyjęcia, bankietu, czy tez szkolenia. W naszej ofercie znaleźć więc można kieliszki do różnego rodzaju alkoholi, karafki, sztućce, pucharki do lodów, talerze, filiżanki, spodki, serwetniki, cukierniczki, półmiski, tace, termosy, kociołki, stoły o różnych kształtach i wielkościach, krzesła, jak i sprzęt piknikowy na który składa się ława, ławki, parasol oraz grill na węgiel drzewny.

wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Z uwagi na ciągły ruch prosimy o wcześniejszy kontakt i rezerwację terminu.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni sprzętu gastronomicznego?

Bez wątpienia wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego posiada szereg zalet. Przede wszystkim rozwiązanie to daje możliwość o wiele łatwiejszego wyliczenia kosztów – za każdorazowe wypożyczenie sprzętu otrzymujesz rachunek na daną sumę. Osoby, które zdecydują się na tego typu usługi mają także możliwość korzystania z o wiele większej gamy przedmiotów, eliminując jednocześnie wysokie koszty związane z zakupem własnego sprzętu. Warto też mieć świadomość, że wyposażenie kuchenne, przez wzgląd na wysoką częstotliwość użytkowania oraz bezpośredni kontakt ze środkami chemicznymi, może ulec szybkiemu zużyciu. Profesjonalne wypożyczalnie, taka jak m.in. nasza, są zobowiązane zarówno o dbanie, jak i najwyższą jakość produktów znajdujących się w ich ofercie.

Jakie jeszcze korzyści wynikają z rezygnacji z zakupu własnego sprzętu na rzecz wypożyczalni? Bardzo często spotykanym problemem w wielu restauracjach jest brak możliwości dokupienia pojedynczych części zastawy, (łyżeczek, noży, widelców). Problem ten znika w przypadku wypożyczalni, ponieważ te, każdorazowo oferują w pełni kompletną zastawę. Co równie ważne, korzystając z tego typu usług eliminujemy także problem związany z utrzymaniem oraz przechowywaniem sprzętu, który w wielu przypadkach zajmuje bardzo dużo miejsca.

wypożyczalnia gastronomiczna w mieście kraków

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien